Kontakt

Naša ekipa vam je pripravljena pomagati, če imate vprašanja, potrebujete podporo ali želite raziskati naše storitve. Obrnite se na nas po telefonu, e-pošti ali prek kontaktnega obrazca.

Zaposlitev

Delo v STN pomeni postati del dinamične skupine z močno identiteto. Nadarjeni zaposleni STN so pripravljeni sodelovati pri izzivih in uspehih podjetja. Če vas zanima tehnologija, vas bo podjetje STN navdušilo.

NOC OPERATER – triizmensko delo

Opis delovnih nalog:

  • pripravlja in digitalizira zvok in sliko ter nadzor in kontrola kvalitete (QoS) zajetih vsebin
  • delo v playout sistemih, automation sistemih in z drugimi programi potrebni za izvajanje dejavnosti delodajalca
  • pregledovanje in izdelava dnevnih play-list, nameščanje dnevnih play-list na posamezne playout serverje ter skrb za njihovo pravilnost
  • skrb za nemoten in točen pretok vsebin preko FTP strežnikov (ter drugih namenskih programov/naprav za pretok medijskih vsebin) tako za primarne medijske vsebine kot za back-up medijske vsebine
  • nadzira vse sprejemne in oddajne spektre, ki jih uporablja ali vrši družba preko za-to namenjenih spektralnih analizatorjev
  • nadzira in kontrolira vse vhodne in izhodne avdio-vizualne servise
  • komunikacija s ponudnikom signala/končnimi strankami v primeru težav s sprejemom/oddajo servisov
  • ostala dela in naloge po navodilih nadrejenih oseb;

Pričakujemo:

  • zaključeno V. stopnjo izobrazbe (zaželena elektrotehnična ali računalniška smer)
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • znanje uporabe računalnika
  • natančnost, vestnost, doslednost
  • organizacijske sposobnosti
  • urejenost, komunikacijske sposobnosti
  • veselje do področja telekomunikacij
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Nudimo:

  • pestre in dinamične delovne naloge
  • delo v prijetnem in urejenem okolju
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • strokovni razvoj

Naziv delovnega mesta: OPERATER OU (OCCASIONAL USE) STORITVE – triizmensko delo

  • Pripravlja in digitalizira zvok in sliko ter nadzor in kontrola kvalitete (QoS) zajetih vsebin.
  • Delo v playout sistemih, avtomatiziranih sistemih in z drugimi programi, potrebnimi za izvajanje dejavnosti delodajalca.
  • Pregledovanje in izdelava dnevnih playlist, nameščanje dnevnih playlist na posamezne playout strežnike ter skrb za njihovo pravilnost.
  • Skrb za nemoten in točen pretok vsebin preko FTP strežnikov in drugih namenskih programov/naprav za pretok medijskih vsebin, tako za primarne medijske vsebine kot za back-up medijske vsebine.
  • Nadzor vseh sprejemnih in oddajnih spektrov, ki jih uporablja ali izvaja družba preko spektralnih analizatorjev.
  • Nadzor in kontrola vseh vhodnih in izhodnih avdio-vizualnih storitev.
  • Ostala dela in naloge po navodilih nadrejenih oseb.

Pričakovanja:

  • Zaključena V. stopnja izobrazbe (zaželena elektrotehnična ali računalniška smer).
  • Aktivno znanje angleškega jezika.
  • Znanje uporabe računalnika.
  • Natančnost, vestnost, doslednost.
  • Organizacijske sposobnosti.
  • Urejenost, komunikacijske sposobnosti.
  • Veselje do področja telekomunikacij.
  • Vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz.

Nudimo:

  • Pestra in dinamična delovna mesta.
  • Delo v prijetnem in urejenem okolju.
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
  • Strokovni razvoj.

Če želite svojo storitev nagraditi, se prosimo obrnite na našo prodajno ekipo.

vacanies@stn.eu

Stopite v stik

Obrnite se na nas za poizvedbe, partnerske priložnosti ali morebitna vprašanja.

Kontaktirajte nas